Sport Ndërkombëtar

Dy ndeshjet e fundit çerekfinale në “EURO 2020”

EURO 2020

Çeki & Danimarkë dhe Ukraina & Anglia, do të jenë dy sfidat e sotme gjysmëfinale në “EURO 2020”.

Triumfuesit e mbrëmjes do të përballen më 7 korrik.

Tashmë ata i kanë mësuar kush dy gjysmëfinalistët e parë.

Spanja dhe Italia arritën të eliminonin Zvicrën dhe Belgjikën. /Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.75
Sot : 27/09/2022