Rozë Ndërkombëtar

Dy modelet e njohura ndezin rrjetin me fotot nga plazhi

Fotot seksi të postuara nga Emily Ratajkowski me Tina Kunakei kanë marrë më shumë se gjysmë milioni ‘Like’, që në orët e para të publikimit të tyre.

Dy modelet kanë kaluar kohë së bashku në një plazh dhe kanë pozuar pranë njëra-tjetrës me rroba banje.

Ratajkowski dhe ish-bashkëshortja 27-vjeçare e Vincent Cassel nxjerrin në pah trupin e tyre të tonifikuar duke pozuar kryesisht nga pjesa e pasme e trupit, ndërsa kanë ndarë edhe një përqafim.

Ratajkowski njihet për fotot nudo dhe seksi që poston në Instagram dhe përveç modelingut, ajo pushton shtypin me deklarata të ndryshme që bën herë pas here, por edhe me partnerët e saj.

/Shqip.com