Rozë

Dy emra të rinj në “Dancing with the Stars”, dy kolegë këngëtarë…

Fifi dhe Sardi Strugaj janë parë në ambientet e Top-Channel të shoqëruar nga balerinët e “Dancing with the Stars”, që sipas burimeve të Kryefjala.com të dy këngëtarët thuhet se do të jenë pjesë e programit të kërcimit.

Të dy janë artistë më të përfolur të momentit.

Fifi sapo është bërë nënë e një djali, ndërsa Sardi një nga këngëtarët më të përfolur të momentit.

Produksioni i “Dancing with the Stars” ka nisur të prezantojë emrat e konkurrentëve të këtij edicioni të dytë, emra të cilët Kryefjala.com i ka bërë publikë kohë më parë.

/Shqip.com