Rozë

Dijonisi vazhdon me tentativat për t’i “rrëmbyer” një puthje Baby G

Dyshja Dijonis dhe Baby G dita ditës po afrohen më shumë me njëri-tjetrin.

Sakaq Dijonisi vijon “betejën” e tij për t’i rrëmbyer një puthje Baby G.

Teksa kanë qenë të vetëm në dhomën e gjumit para pasqyrës, Dijonisi i është afruar këngëtares me lezet dhe i është afruar që ti marr një puthje.

Por fatkeqësisht këngëtarja e ka “refuzuar” puthjen dhei dhënë një përqafim.

Më pas, të dy kanë shkëmbyer shumë komplimenta dhe përkëdheli me njëri-tjetrin para pasqyrës.

/Shqip.com