Rozë Ndërkombëtar

DiCaprio mund ta thyejë ‘rregullin’ e moshës, i interesuar për 27-vjeçaren Gigi Hadid

Pasi u konfirmua në javën e kaluar se Leonardo DiCaprio ishte ndarë me Camila Morrone, thashethemet për romancat e reja të mundshme të aktorit nuk kanë të ndalur.

Us Weekly raporton se DiCaprio po përpiqet të krijojë një lidhje me Gigi Hadid, e cila është 27 vjeç dhe një mik i tij. Por dëshira për të qenë më shumë se shokë nuk është reciproke, shpjegoi një burim.

“Leo i ka vënë sytë Gigi-t, por ajo nuk ka treguar interes”, tha një burim. “Ata janë miq, por ajo nuk dëshiron të jetë romantike me [të] tani.” Burimi e dyfishoi ndjenjën e saj, duke shtuar se pavarësisht se DiCaprio ka “pamjet” e tij mbi të, Hadid “nuk i ka sytë mbi të”. Më fal, Leo. (Vlen të përmendet se Hadid është mik i mirë me ish të dashurën e DiCaprios, Blake Lively, e cila mund të ketë ndarë disa histori nga koha e tyre e shkurtër së bashku.)

Një burim foli më shumë për ne rreth arsyes pse lidhja katërvjeçare e DiCaprios me Camila Morrone u prish . “Leo dhe Camila thjesht nuk po argëtoheshin më”, tha burimi. “Faza e muajit të mjaltit kishte përfunduar dhe gjërat u zbehën.”

Morrone është fotografuar duke kaluar kohë me Hailey Bieber dhe Kendall Jenner në Los Angeles pas ndarjes. Ndarja e të dyve u raportua në fillim të këtij muaji, disa javë pas ditëlindjes së 25-të të Morrone në qershor.

Një “burim i DiCaprios” e ka thënë troç në Faqen e Gjashtë : DiCaprio nuk është i interesuar të takohet me dikë kaq të vjetër ose të vendosë të ketë diçka serioze. “Deri në kohën kur vajzat mbushin 25 vjeç, ato po kërkojnë më shumë – po kërkojnë të martohen dhe të vendosen”, tha burimi. “Kjo nuk është ajo që dëshiron Leo. Ai nuk dëshiron një familje dhe nuk dëshiron të jetë rreth grave që mund ta shtyjnë atë për këtë. Në minutën që një vajzë e takon, ora po troket. Nëse ajo plaket shumë, pas disa vitesh, ajo është zhdukur. Nëse afrohet shumë, pas nja dy vitesh, ajo do të largohet.”

Hadid për herë të fundit u takua publikisht me Zayn Malik, me të cilin ndan vajzën gati 2-vjeçare Khai. Çifti u nda përgjithmonë në tetor 2021, pas mosmarrëveshjes së dyshuar të Malik me nënën e saj Yolanda Hadid./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022