Rozë

Debat i ashpër mes Eglës dhe Meritonit, ajo e sulmon në fytyrë

Një debat i ashpër ka ndodhur gjatë ditës së sotme midis Eglës dhe Meritonit në “Big Brother VIP”.

Meritoni e ka quajtur Eglën ‘teta’, duke pretenduar se ky epitet do të prekte Eglën por në fakt, me ironi, banorja u shpreh se nuk e acaron fakti sesi Meritoni e thërret.

Ajo është afruar përballë Meritonit dhe e ka prekur në fytyrë, duke ‘e ledhatuar’ si një fëmijë të vogël, sakaq kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Meritonit i cili i ka thënë Eglës të mos e prek me dorë në fytyrë.

Deri më tani nuk ka pasur ndonjë reagim nga produksioni nëse ndaj Eglës mund të ketë ndonjë zarf të kuq apo të zi.

/Shqip.com