Rozë

Dalja e Meritonit, shpërthejnë komentet kundër produksionit

Mes 5 finalistëve, Meriton Mjekiqi u zgjodh më pak i preferuari duke mbyllur kështu rrugëtimin dhe humbur shansin për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Mirëpo ky vendim ishte i papritur pasi thuajse në çdo televotim të hapur në rrjet, Meritoni shpallej më i votuari.

Kjo situatë nuk i ka pëlqyer aspak publikut, të cilët kanë vërshyer në komente negative ndaj produksionit.

Në postimin ku bëhet i ditur largimi i Meritonit, në më pak se 5 minuta janë grumbulluar mbi 2000 komente negative.

/Shqip.com