Rozë

Dafina nis xhirimet e videoklipit të ri me Mozzik, shfaqet topless në vaskë

Dafina Zeqiri

Këngëtarja kosovare, Dafina Zeqiri, ka pasur një sezon të mbushur me koncerte, por kjo gjë nuk e ka ndaluar që të sjellë projekte dhe duete të reja, me artistët më në zë.

Para pak ditësh, ajo ka lajmëruar se bashkëpunimi i radhës do të jetë me reperin kosovar, Mozzik.

Ndërkohë që ditën e premte, ajo ka postuar disa foto ku shfaqet topless në një vaskë, dhe mesa duket këto do të jenë pamje nga videoklipi i këngës që pritet të dalë së shpejti.

/Shqip.com