Rozë

Dafina i jep fund beçarisë

Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur ka Dafina Zeqiri ka ndarë një video nga propozimi për martesë që ia ka bërë i dashuri i saj, Kreshnik Gjergji.

“Marry me”, ishin fjalët që u shkruan nga Kreshniku në një dhomë të mbushur me lule të bardha dhe të ndriçuar me qirinjë.

“Kreshnik Gjergji, të dua”, ishin fjalët e Dafinës ndaj të dashurit të saj.

Për çiftin e ri, nuk munguan urimet e shumta nga artistët shqiptarë.

/Shqip.com