Sport Ndërkombëtar

“Çmenduria” dhe vaji komentatorit arab pas golit të fitores nga Arabia Saudite

Argjentina e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme kampanjën e sivjetme në Kampionatin Botëror “Katar 2022”, raporton Shqip.com.

Lionel Messi me shokë sot kanë zhvilluar ndeshjen e parë në grupin C kundër Arabisë Saudite.

Ndeshja që u zhvillua në “Lusail City Stadium” i takoi Arabisë Saudite 1:2.

Padyshim se kjo fitore i ka “çmendur” prej gëzimit arabët.

Në rrjetet sociale është publikuar një komentator, i cili dëgjohet duke bërtitur me të madhe pas golit të fitores së Arabisë Saudite.

/Shqip.com