Art Jetese

Çka thotë horoskopi sot për ju

Horoskopi sot,

Dashi 

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

Ekziston rreziku që dikush të reagojë më fort se sa duhet për diçka që do të thoni të shtunen. Por mos u përpiqni të vetëcensuroheni për të parandaluar një shpërthim, sepse mund ta ngatërroni më tej mesazhin tuaj.

Demi 

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Këtë të shtunë 10 korrik mund të jeni në një humor shumë të mirë? Nëse është kështu, kjo ka shumë kuptim sepse universi po ju dërgon energji introverse. Në vend që të harxhoni kohën nëpër klube me miqtë, organizoni ndonjë udhëtim që do ju mbushë me frymëzim.

Binjaket 

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Puna në grup do t’ju marrë të të gjithë kohën tuaj dhe gjithashtu do t’ju harxhojë energjinë, por destinacioni do të jetë i suksesshëm. Ju jeni në një fazë shumë të favorshme tani sa i përket punës tuaj.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Prisni që të filloni këtë ditë me shumë energji të lartë. Ka shumë emocione, ide dhe optimizëm në kokë tuaj që ju jep një shpërthim në forme fizike. Nuk ka dyshim se ju duhet ta shfrytëzoni këtë ditë për të realizuar projektet tuaja.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Modestia mund të ju ndalojë që t’i mburreni botës për suksesin tuaj të fundit, por kjo nuk do të pengojë miqtë dhe të dashurit tuaj që t’ju përgëzojnë. Mundohuni të organizoni një takim të rëndësishëm me njerëz të cilët kanë shumë për të kontribuar në jetën tuaj.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

Do të ofrohet shumë ndihmë për ju këtë të shtunë, por ju nuk keni nevojë ta merrni atë nëse nuk dëshironi. Kjo nuk është koha për të sakrifikuar cilësinë për imazhin. Në dashuri do të merrni disa sinjale pozitive që nuk i prisnit.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Bashkohuni me një grup njerëzish që punojnë për ta bërë botën më të bukur! bëni diçka për ta bërë komunitetin tuaj më të mirë, thjesht duke e bërë atë të duket më mirë. Në aspektin profesional, lajmet e mira janë pranë jush.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Keni shumë nevojë për natyrën këtë ditë të parë të fundjavës, 10 korrik, kështu që përpiquni të dilni jashtë dhe të ta shijoni në maksimum. Edhe nëse koha është më pak se ideale, ju do të jeni në gjendje të merrni një nxitje të fortë nëse mbushni trurin me energji të pastër.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Është një gjë të jeni fleksibël, por është diçka tjetër që dikush ta shfrytëzojë mirësinë tuaj! Është trishtuese, por e vërtetë se ndonjëherë e vetmja mënyrë për të marrë respekt është duke e kërkuar atë.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Nëse njerëzit rreth jush reagojnë në një situatë të pakëndshme këtë të shtunë, mos e ndiqni shembullin e tyre. Duke ulëritur ndaj dikujt i cili ka qenë i pasjellshëm ose i pakujdesshëm nuk do ta reduktoni nivelin e stresit.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

Mundohuni të shtoni më shumë stërvitje në rutinën tuaj të përditshme. Ju jeni përgjegjës për fizikun tuaj. Gjendja e mirë fizike do t’ju ndihmojë që të realizoni edhe njohje shumë të rëndësishme.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Tani për tani, jeta juaj mund të jetë si një shfaqje e mrekullueshme. Kjo është një kohë mjaft e frytshme për jetën, por ju duhet të jeni ai që bën lëvizjen e parë. Vendoseni veten në qendër të vëmendjes./SHQIP.com