Rozë

Çka po kurdisin dy këngëtarët e njohur?

Këngëtari, Luiz Ejlli dhe reperi, Ledri Vula gjatë ditës së sotme kanë publikuar imazhe së bashku.

Sikurse shihet, dyshja ndodhen brenda një studio muzikore.

Pas publikim të këtyre pamjeve, menjëherë vëmendja shkon se mos ndoshta, artistët do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.

/Shqip.com