Lajme

Çitaku publikon fotografi me Lladrovcin: Forca e bën fuqinë e që besa edhe harenë

Nënkryetarja, e PDK-së, Vlora Çitaku dhe kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku ka shpërndarë disa fotografi nga takimi që kishte më deputetet e grupit parlamentar dhe kryetarët e komunave të kësaj partie.

Mirëpo, ajo ka veçuar kryetari e Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ku ka lënë edhe një mbishkrim.

“Forca e bënë fuqinë e qe besa edhe harenë “, ka shkruar Çitaku sipër fotos me Lladrovcin.

Rikujtojmë se komuna e Drenasit e drejtuar nga Lladrovdi mbanë primatin për performancë në nivel vendi.

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.60
  • Benzine: 1.33
  • Gas: 0.76
Sot : 28/09/2022