Sport Ndërkombëtar

Chelsea nuk po heq dorë nga Aubameyang

Pierre-Emerick Aubameyang

Romelu Lukaku dhe Timo Werner u larguan nga “Stamford Bridge” .

Por, Chelsea ende nuk ka transferuar ndonjë qendërsulmues.

Skuadra londineze – po insiston për të siguruar shërbimet e Pierre Emerick – Aubamyeang.

Madje, atij i kanë ofruar pagë dyfish – më të lartë – sipas shumë mediave në ishull dhe në Spanjë.

33 vjeçari e zhvilloi një gjysmësezon fenomanal – me katalunasit.

Në 17-të ndeshje të zhvilluara në La Liga – ai realizoi 11-të gola dhe asistoi një herë.

Teksa, dy herë shënoi edhe në Europaligë./Shqip.com

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.58
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.75
Sot : 24/09/2022