Sport Ndërkombëtar

Braktis futbollin, regjistrohet në faqen për të rritur (FOTO)

Madelene Wright fokusohet te bota e spektaklit pasi i ka dhënë fund me skuadrën e Charlton Woman. Lojtarja britanike numëron rreth 320 mijë ndjekës në Instagram por është regjistruar gjithashtu edhe në rrjetin OnlyFans ku dërgon foto dhe video të nxehta e me përmbajtje intime.

Për çdo regjistrim në faqen e saj intime, pagesa është 50 cent dhe të apasionuarit pas futbollit kanë një menu të pasur me foto dhe video të lojtares. Pasi u largua nga Charlton ajo fitoi menjëherë 500 mijë pound në OnlyFans.

Madelene u shkarkua nga klubi londinez në vitin 2020 për shkak të mungesës së disiplinës. 

/Shqip.com