Rozë

Blero thotë se po i pëlqen rregulla e DiCaprios që e dashura duhet të jetë 23 vjeç

Ditë më parë aktori Leonardo DiCaprio, kishte prezantuar të dashurën e tij 23-vjeçare Camila Morrone.

Ndërkaq, së fundmi këngëtari kosovar Blero, Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ka thënë se po i pëlqen rregulla e aktorit që e dashura e tij të jetë 23 deri në 25 vjeçe.

“Po më pëlqen shumë rregulla e Leonardi DiCaprio’s, 23-25 as ni ditë ma të vjetër”, ka shkruar Blero.

Blero dhe Afrona duket se janë ndarë, ndonëse Blero nuk ka folur asnjëherë për këtë, por ky postim bëri të ditur se ai është në kërkim të dashurisë së re.