Rozë

Beniada tregon linjat e saj tërheqëse

Ish-banorja e spektaklit televiziv “BBV”, Beniada Nishani, është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj imazhe nga jeta personale dhe profesionale.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku ka pozuar me një fustan dypjesësh, me taka të larta duke theksuar linjat e saj.

Beniada ka njoftuar se së shpejti do të vijë me një këngë të re, e cila është një duet me këngëtaren, Arlinda Gjoni dhe se do të jetë një këngë që do ketë shumë energji, humor dhe me temë dashurie.

/Shqip.com