Rozë

Bëhen bashkë VIP-at, pjesë e darkës edhe aktori turk Tolgahan Sayisman

Paraqitja e përbashkët e vipave është shumë e rrallë.

Ata shumicën e kohës shihen bashkë vetëm në koncerte apo në ndonjë organizimit të fundvitit.

Së fundi, Bes Kallaku mori vëmendje me postimin e tij të fundit në rrjete sociale, teksa u shfaq në darkë një tavolinë me personazhe publike.

Aty ndodhej edhe Luana Vjollca, Sarah Berisha dhe Pm, Rita dhe Fidani, aktori turk Tolgahan Sayisman dhe Almeda Abazi.

Ani pse kanë postuar foto, asnjëri nuk ka dhënë detaje se çfarë i bëri bashkë ata.

/Shqip.com