Rozë

Artani-Stresit: Më ke njollosur familjen

Stresi dhe Artani, janë përballur me debate të ashpra brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Pasi që Stresi i kishte kthyer fanellën e aktorit të ndjerë Rasim Thaçit, babait të Artanit, ky i fundit i tha se ka njollosur emrin e babait të tij.

Artani i tha Stresit se ka njollosur familjen e tij, kurse Stresi iu kundërpërgjigj duke i thënë “I ke tri fytyra”.

Gjithashtu, Stresi tha se nuk ka ngrënë bukë tre ditë për shkak se Artani i kishte thënë “Ti s’ke nder”.

/Shqip.com