Rozë

Arbana Osmani thyen rregullat e ‘Big Brother’

Arbana Osmani

Eni Tera është banori që është larguar mbrëmë nga Big Brother Albania.

Ai para kësaj ka rrëfyer për problemet e familjes, qysh kur ishte në moshën 10-vjeç, ku  tregoj se babain e kishte alkoolist, gjë që kishte krijuar debate.

Ai tha se babai i tij shpesh herë ka qenë edhe abuziv ndaj nënës së tij,  e që kjo ka pasuar edhe në abortim dy herë.

Me të ardhur Eni në studio, Arbana i tha: “Hajde o Eni se me të gjitha këto që po ndodhin sot, ti ishe banori im i preferuar”- me këtë rast ajo ka thyer rregullat e Big Brotherit duke anuar nga dikush.

Eni u vlerësua shumë për qytetarinë dhe sjelljen e qetë që tregoi në program duke mos e ngritur kurrë zërin e duke mos u përfshirë në debate, gjë që Arbana ia vuri në dukje.

/Shqip.com