ShqipBizz

Arbana Osmani i vë vulën, merr veprimin e shumëpritur ndaj vëllezërve Veshaj

Arbana Osmani dhe Donald Veshaj

“Big Brother VIP” ka disa muaj që ka mbaruar.

Pjesë e tij ishte edhe aktori, Donald Veshaj, i cili ishte një nga banorët më të komentuar.

Ai kishte marrëdhënie të mirë me Arbana Osmanin, deri në momentin kur fitues është shpallur Ilir Shaqiri.

Pas kësaj Donaldi hoqi nga ‘Instagrami’ moderatoren, e cila nuk ndërmori asnjë veprim ndaj tij dhe vëllaut të tij binjak.

Si duket tashmë ajo ka marrë vendimin të i vë vulën këtij muhabeti.

Ajo ka hequr tashmë binjakët nga ‘Instagrami’, kështu duke dëshmuar se mes tyre më nuk ka miqësi./SHQIP.com