ShqipBizz

Arbana Osmani bën veprimin e papritur ndaj vëllezërve Veshaj

Arbana Osmani

Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani ka larguar nga llogaria e saj në Instagram vëllezërit Veshaj.

Donaldi dhe Romeo nuk figurojnë më tek lista e personave që ajo ndjek.

Vëllezërit Veshaj kishin larguar Arbanen nga rrjeti social qysh më herët.

Që nga dalja e Big Brother ata nuk janë parë bashkë e as nuk kanë komentuar për njëri tjetrin.