Rozë

Alby ia mbyllë ‘derën’ Lumbardhit

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alby në një bisedë me Edonën dhe Kaderin ka vazhduar të flasë mbi raportin e saj me Lumbardhin.

Ajo është zotuar të mbajë me Lumbardhin raport “miqësor”, derisa ka thënë se më “nuk dëshiron që mes tyre të ketë as puthje, e as përqafime”.

Dyshja kohëve të fundit kanë pasur afirmitet.

/Shqip.com