Rozë

Aktori i njohur shqiptar humb personin e shtrenjtë të familjes, bën postimin prekës

Thuajse të gjithë e njohin nga humori i tij në emisionin e Portokallisë, por jo vetëm.

Olsi Bykyku përveç se aktor është edhe këngëtar, ku pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Së fundmi, ai ka treguar se i ka vdekur gjyshja, duke bërë një postik mjaft emocionues.

“Veç gëzim na dhe o Ije dhe kurrë në jetë nuk të harrojmë. Qofsh e xhehnetit dhe tani gëzoji ëngjëjt siç na gëzoje ne me çdo batutë tënden.”, ka shkruar ani në ‘Instagram’.

Projekti i fundit muzikor nga Olsi është ai me titull “Nanë”./Shqip.com

/Shqip.com