Lajme

Aksident trafiku në Bresje, përfshihen dy vetura

Aksident trafiku në Bresje

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në Bresje.

Lexues të Shqip.com kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas videos, hihet se si një veturë më e ulët është përfunduar nën xhip.

Shqip.com ka kontaktuar Policinë e Kosovës dhe deri tani nuk kanë dhë detaje rreth aksidentit./Shqip.com