Rozë

A ka ndjenja Kiara për Luizin? Përgjigjet ajo

Banorët e Big Brother Vip Albania kanë thyer sërish rregullat, duke e ulur kështu çmimin e madhe që kishin prej 100 mijë eurosh.

Sonte gjatë primet, ishte Arbana që ka treguar se çmimi ka arritur në 94 mijë, pasi banorët tri herë kanë thyer rregullat duke ofenduar.

Pas kësaj ka filluar të diskutohet raporti dhe pëlqimi që kanë Luizi dhe Kiara më njëri-tjetrin.

Ajo tha se ka një pëlqim për Luizin dhe nuk ka ndonjë lidhje jashtë.

“Nuk e kam menduar kurrë një gjë të tillë. Nuk kam lënë asgjë të hapur jashtë. Unë kam një pëlqim ndaj Luziit, por ndoshta këtë nuk e shihni dot se çfarë kam në zemër”, tha ajo.

/Shqip.com