Rozë

A do të shkojë Arbana Osmani në “dasmën” e Luizit me Kiarën?

Arbana Osmani

Banorët në Big brother VIP Albania janë përballur më një sfidë.

Ata kanë improvizuar një dasmë, ku çifte ishin Luizi dhe Kiara.

Ishte moderatorja, ajo që ka puthur në buzë Luizin, pasi që prifti zhvillojë ceremoninë.

Derisa banorët po behët gati për dasmën, Arbana poston një fotografi me të cilën shton shumë pikëpyetje..

Arbana e veshur me një fustan të zi shumë elegant, a thua do të shkoj në dasmën e Luizit dhe Kiarës.

/Shqip.com