Rozë

A do të jetë Mihrije Braha opinionistja e re e BBVK?

Mihrije Braha,

Artistja shqiptare Mihrije Braha ka gjasa që të jetë opinionistja e re e Big Brother Vip Kosova.

Në një video të publikuar në Instagram nga Olti Curri, shihet Mihrije Braha teksa luan lojën e ‘Ngriva-Shkriva’ e cila është njëra ndër lojërat që luhen në BBVK.

Madje rrjeti si duket e kanë kapur mesazhin e videos dhe i urojnë punën e re Mihrije Brahës.

Kujtojmë se në Prime-in e kaluar, opinionistja Afërdita Paçarada njoftoi për dorëheqjen e saj nga ky post duke thënë se po e bënë për arsye personale.

/Shqip.com