Rozë

Arta Nitaj: Mendoj që kam gabuar profesion

Modelja dhe aktorja, Arta Nitaj,

Modelja kosovare, Arta Nitaj ka filluar eksperiencën e re në spektaklin e vallëzimit “Dance with me”.

Në paraqitjen e parë në spektakël Nitaj tregoi se ajo mendon “se ka ngatërruar profesion”.

“Mirëmbrëma të gjithëve, faleminderit që më keni dhënë mundësinë të jem pjesë e këtij emisioni kaq të mrekullueshëm. Mendoj që kam gabuar profesion ose pasion ose hobi, çfarëdo që mund t’i them, se e dua aq shumë kërcimin saqë jam shumë e emocionuar”, tha ajo ndër tjerash.

Arta Nitaj u bë e njohur për publikun në serialin “O sa mirë”

Shqip.com
Çmimet e derivateve në Kosovë Çmimi maksimal i lejuar për secilin produkt të naftës.
  • Dizel: 1.61
  • Benzine: 1.34
  • Gas: 0.76
Sot : 30/09/2022