Lajme

0 raste pozitive me COVID-19

COVID-19

Gjatë 24-të orëve të fundit në Kosovë janë raportuar 0 raste të COVID-19.

Po ashtu në këtë interval kohor nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes.

Në 24 orët e fundit janë kryer 56 testime dhe numri i të shëruarave është 3.Sa i përket rasteve aktive numri i tyre është 6.

Statistikat

Numri total i dozave të administruara është 1 milionë e 836 mijë e 739 vaksina.

/Shqip.com