Lajme

Zhduket një grua në Pejë, doli nga shtëpia para dy javësh

Ilustrim
Ilustrim

Një grua në Pejë është zhdukur, kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes raportit ditor.

Rasti në polici është raportuar nga një grua tjetër gjatë ditës së djeshme dhe e njëjta ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia më 4 nëntor dhe që atëherë nuk dihet vendndodhja e saj.

Rasti po vazhdon të hetohet nga policia.

/Shqip.com