Lajme

VIDEO/ Zelensky mbërrin pas pak, forca të shumta policore në aeroportin e Rinasit

Pak minuta nga mbërritja e presidentit të Ukrainës, Volodymyr Zelensky.

Ai do të zbresë në Aeroportin e Rinasit rreth orës 23.00.

Në aeroport janë bërë të gjitha përgatitjet për pritjen dhe sigurinë e tij.

Një kolonë prej dhjetëra makinash policie janë nisur drejt aeroportit ku Zelensky pritet të zbresë rreth orës 24:00. 

Lexo edhe:

/Shqip.com