Teknologji

Zbulohet data e lansimit të Enjoy 60 nga Huawei

Seria e smartphoneve Mate X3 dhe P60 nga Huawei pritet që të lansohet me 23 mars në Kinë.

Por, kësaj serie pritet që ti bashkohet edhe Enjoy 60

Posteri i ndarë nga Huawei zbulon dizajnin e Enjoy 60 dhe konfirmon dy opsione ngjyrash, raporton Gsmarena.

Ajo na tregon panelin e pasme të Enjoy 60, me një kamera të dyfishtë të vendosur në krye të një kamere 48MP. Huawei nuk ka nxjerrë asgjë tjetër në lidhje me Enjoy 60.

/Shqip.com