Rozë

Zarf i zi në “BBVA”, a pritet të eleminohet dikush?

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, ka arritur një zarf i zi.

“Vëllai i Madh”, ka vendosur që banorët të mos hapin menjëherë zarfin dhe ta lënë mbi tavolinë.

Ndërkaq, ata kanë diskutuar në lidhje me zarfin, teksa disa mendonin që zarfi është për shkak të deklaratave të Luizit.

Pasi ai tha se “Ka banorë që marrin frymë kot”, e që ma pas krisen debatet në mes të tij dhe Diolës.

Krejt kjo erdhi pasi Nita e zbuloi se ka luftuar me tumorin në gji.

/Shqip.com