Rozë Ndërkombëtar

Ylli i muzikës turke viziton Kosovën

Këngëtarja e njohur turke Sibel Can është në Kosovë.

Lajmi është bërë i ditur nga fotografi Norik Uka, i cili ka postuar fotografi të super yllit në një nga hotelet në periferi të kryeqytetit.

Mësohet se Can ka zbarkuar në Prishtinë si e ftuar në një event familjar luksoz, me shumë të ftuar që zhvillohet sonte.

Një nga biznesmenët më të njohur të vendit ka festë në familje dhe për këtë rast ka mbledhur emrat më të mirë të skenës muzikore shqiptare dhe jo vetëm, në një mbrëmje magjike.

/Shqip.com