Rozë

Vjen kundërpërgjigja e ‘fortë’ e Dafinës ndaj Xhulit

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Xhuli është ndër më të komentuarat.

Së fundmi, ajo ka habitur me një deklaratë për këngëtaren e njohur Dafina Zeqirin.

Teksa në sfond ishte kënga e Dafines, Xhuli i ka treguar Atdheut se ka pasur përleshje mes saj dhe këngëtares, madje përleshej fizike.

Nuk mungoi reagimi i vet këngëtares e cila ironizoi me këtë fjali të saj.

“K*rva duke ëndërruar, më ka goditur me shuplakë, bo*a bo*a”, shkroi krahas imazhit ku shihet një pjesë nga kënga e saj e fundit.

/Shqip.com