Lajme

VIDEO/ Mbyllet protesta e 7-të para bashkisë së Tiranës, opozita njofton tubimin e radhës

Është mbyllur edhe protesta e shtatë e protestuesve të opozitës të mbajtur përpara Bashkisë së Tiranës.

Mësohet se demonstrata e radhës do të mbahet të martën tjetër në orën 11:00.

Protestuesit hoqën gardhin metalik, por se ata nuk arritën të depërtonin në ambientet e brendshme të Bashkisë së Tiranës.

Pasi largohen protestuesit, në vendngjarje arrijnë edhe hetuesit, për të hetuar atë që ka ndodhur. Shumë agjentë kanë kqyryr dhe filmuar të gjithë protestën.

/Shqip.com