Rozë

Vajza e këngëtares së njohur ‘lëshon bombën’

Një fjalë e vjetër popullore thotë “Dardha pikë nën dardhë”.

E kjo fjalë shkon me vajzën Marina Farën, vajzën e këngëtares së njohur shqiptare Eli Fara.

Ajo ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj në Instagram dhe deri vonë bukuroshja, nuk ka preferuar ta shohin edhe ata që nuk ja bëjnë “follow”.

E tani ajo e ka lëshuar dorën, duke e lënë faqen e saj në Instagram publike.

Marina Fara, bukuroshja që për një kohë ishte mjaftë e përfolur, në të gjitha fotot që poston duket e shkëlqyer dhe shumë e nxehtë.

Marina për vite me radhë ka pasur mjaftë vëmendje mediatike për pamjen, stilin dhe jetën e saj personale.

/Shqip.com