Rozë

U akuzua për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit prezanton partneren e re

Ajo është një nga nutricionistet e njohur, por ajo që e bëri të famshme për gjithë publikun është historia e saj personale.

Nënë e tre vajzave, Diola Dosti ka folur publikisht për divorcin dhe tradhtin e ish-it.

Por në rastin e ditëlindjes së saj, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë, Dardan Baftiu ka bërë publike partneren.

Ajo gjithashtu është një person i suksesshëm në botën e bukurisë.

Kujtojmë se prej disa muajsh, Diola Dosti po shijon romancën me biznesmenin e njohur nga Kosova, Erolld Belegun.

/Shqip.com