Sport Ndërkombëtar

Tifozja kroate shkëlqen sërish në stadiumet e Katarit

Ivana Knoll, tifozja e Përfaqësueses së Kroacisë e njohur më mirë si Knoll Doll, ka shfaqur një seri të re fotosh të nxehta në bikini në Katar atje ku po zhvillohet Kupa e Botës.

“Kujdes, Belgjikë! Nuk kam në plan të largohem nga Doha kaq shpejt”, tha ajo në mbishkrimin e fotove të nxehta, njofton Jutarnji.

Kroacia dhe Belgjika sot e zhvillojnë ndeshjen direkte për kalim të grupit në “Katar 2022”.

Ivana Knoll është shfaqur tërheqëse edhe në stadiumet ku Kroacia luante në këtë Botëror duke marrë vëmendje të madhe.

/Shqip.com