Sport Ndërkombëtar

Tifozja kroate ‘ndez’ temperaturat në Gjermani, shumë qytetarë mblidhen të bëjnë foto me të (FOTO)

Ivana Knoll ka mbërritur në Berlin të Gjermanisë ku po përgatitet për Kampionatit Evropian të futbollit, “Euro 2024”.

Ajo ka shëtitur nëpër qytet dhe ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve të cilët kanë bërë foto me të.

Ivana më herët u ankua në Instagram se ishte e zhgënjyer me akomodimin në dhomën e hotelit.

“Kam paguar mijëra për ‘hotelin më të mirë’ në Berlin dhe dhomat janë të vjetra, ngrohja nuk funksionon, palestra dhe pishina janë në ndërtim e sipër. Nuk e rekomandoj”, ka shkruar ajo.

“Kam paguar 650 euro për një natë dhe në çmim përfshihet: një dhomë e vjetër pa ngrohje, palestra dhe pishina nuk janë të disponueshme për shkak të rinovimit dhe për më tepër menaxheri është i vrazhdë”, ka shkruar ajo në një video ku ankohet për kushtet.

Knoll tërhoqi shumë vëmendje në Botërorin 2022 në Katar dhe për këtë folën edhe mediat botërore.

/Shqip.com