Lajme

Tetova nderon Heroin, Afrim Bunjaku

Me ndezje të qirinjve para fotografisë së policit që ditë më parë humbi jetën në mbrojtje të shtetit të Kosovës Afrim Bunjaku dhe me përkulje përpara tij, sot edhe Tetova i është bashkëngjitur organizimit mbarëkombëtarë për homazh të dëshmorit të fundit të kombit.

Në sheshin e këtij qyteti është vendosur fotografia e heroit Bunjaku, si dhe janë ndezur qirinj.

/Shqip.com