Rozë

Të nominuarit e BBVK

Prime i së hënës ka është përcjellë me shumë surpriza në Big Brother VIP Kosova.

Të nominuarit e kësaj jave janë: Stresi, Xhuli, Mbresaa dhe Gresa.

Mbresa ishte ajo që u nominua më së shumti nga banorët.

Ndërkaq, nga shtëpia është larguar këngëtarja Ganimete Abazi.

Kurse, banori i ri që iu bashku shtëpisë ishte aktori i njohur Vedat Bajrami.

/Shqip.com