Art Jetese

Si nis java për këto shenja të horoskopit?

Dashi
Ju duhet të bëni kujdes në dashuri sepse mund të ndjeni njëfarë mungesë stimulimi. Për sa i përket punës, ata që punojnë vetë do të kenë shumë fat. Në jetë, në përgjithësi, përpiquni t’i merrni gjërat lehtë pasi disponimi juaj do të vuajë për mirë.

Demi
Të hënën në dashuri ka një distancë të vogël që mund të çojë në një humor të keq. Hëna përballë ju lodh dhe në punë kushtojini vëmendje disa problemeve burokratike.

Binjakët
Këtë të hënë në dashuri dëshironi të arrini partnerin tuaj dhe duhet të përfitoni nga ky moment fati për ta bërë këtë. Në punë është një periudhë e mirë për bashkëpunime.

Gaforrja
Kjo javë e re që po fillon në dashuri duhet të bëni zgjedhje që do të çojnë në ndryshime të ndryshme të cilat megjithatë janë të nevojshme. Ditë e bukur për të përfunduar projekte dhe për të gjetur marrëveshje të reja në punë.

Luani
Java e re që po vjen gjithqka do shkoi me qetësi. Por hëna mund të ndryshon situatën dhe e bënë disonante sjell njëfarë tensioni në jetën tuaj, ndaj bëni kujdes në dashuri. Në punë ka vonesa të vogla.

Virgjëresha
Të hënën do këtë gjëra të bukura dashuria ju kthen buzëqeshje ndaj lëreni veten nëse ka dikush që ju pëlqen. Një moment i mirë qetësie mbërrin në punë ku mund të bëhen hapa të mirë përpara.

Peshorja
Këtë të hënë qielli flet për dashurinë ndaj lëre veten të shkosh sepse do të kesh shumë mundësi për të takuar shpirtin binjak. Në punë favorizohen marrëveshjet.

Akrepi
Të hënën dashuria po ecën mirë dhe nëse jeni ende beqarë, përpiquni të dilni me rrethe të reja. Ka disa vështirësi në punë por përgjigjet dhe zgjidhjet do të vijnë së shpejti.

Shigjetari
Të hënën në dashuri ka pak intolerancë por duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi thellë. Nga pikëpamja e punës, gjithçka po shkon mirë edhe nëse jeni pak të shpërqendruar kjo ditë që vjen.

Bricjapi
Të hënën, nëse sapo keni nisur një lidhje të re dashurie do të ndjeni se diçka nuk shkon. Humori nuk është i lartë, por përpiquni të rebeloheni. Në punë prisni propozime të mira në javët në vijim.

Ujori
Të hënën mos u trego shumë të ashpër me partnerin dhe përpiqu ta kalosh jetën në çift me më shumë qetësi dhe mirëkuptim. Në punë është më mirë të ecni lehtë dhe të mos e hidhni çdo gjë vetëm sipas dëshirës.

Peshqit
Të hënën beqarët e shenjës kanë një dëshirë të madhe për të dashuruar dhe të gjithë çiftet e reja janë të preferuarat. Të martën është një ditë e lodhshme në punë por duhet të duroni.

/Shqip.com