Sport Shqiptar

Shqipëria i shënon Kroacisë, “shpërthen” festa kuq e zi në Hamburg

Shqipëria në avantazh ndaj Kroacisë. Kuqezinjtë shënojnë me anë të mesfushorit Qazim Laçi, i cili në këtë ndeshje zëvendëson Taulant Seferin.

Një krosim i Asanit gjen kokën e Laçit dhe topi përfundon më rrjetën e Livakoviç. Gjithçka ndodh në minutën e 10 të takimit.

Fillimi i ndeshjes me minuta të mira për Shqipërinë.

/Shqip.com