Rozë Ndërkombëtar

Shqetësohen fansat, ç’po ndodh me JLo? Këngëtarja merr vendimin e papritur

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ka ngjallur shqetësim në mesin e miliona fansave të saj pasi fshiu të gjitha postimet e vjetra të saj në Instagram .

Këngëtarja, 53 vjeçe, ka ndryshuar gjithashtu foton e saj të profilit në një foto të zezë të zbrazët, e cila i ka bërë admiruesit e saj në një spirale.

Ndërsa disa e kanë parë pastrimin e çuditshëm të mediave sociale si një aluzion për një njoftim të ardhshëm, të tjerë kanë ndarë shqetësimin e tyre për krijuesin e hitit Jenny From The Block.

Ndërsa fansat e J-Lo hynë në Instagram të mërkurën në mëngjes, ata u tronditën kur panë se llogaria e sensacionit të këngës ishte plotësisht e zhveshur.

Llogaritë e saj në Twitter dhe TikTok kanë gjithashtu një rreth të zi në vend të një fotografie të këngëtares. Megjithatë, këto llogari kanë ende përmbajtje, që do të thotë se këngëtarja ka vendosur të fshijë vetëm fotot e saj në Instagram.

/Shqip.com