Lajme

Shkëmbim zjarri në mes policisë dhe disa personave në Skenderaj, plagosen dy policë

LAJMI I FUNDIT

Dy policë dyshohet të jenë plagosur në Skenderaj.

Burime të Shqip.com bëjnë me dije se plagosja dyshohet të ketë ndodhur pas një konflikti lidhur me shqiptimin e një gjobe.

Dorasi dyshohet të jetë personi me inicialet N.L. Lidhur me këtë Policia e Kosovës ende nuk ka dhënë informacione zyrtare.