Rozë

Sherri me Princ Lekën, reagon për herë të parë Elia Zaharia

Elia Zaharia ka thyer heshtjen, duke reaguar për herë të parë në rrjete sociale pas konflikteve me Princin Leka dhe publikimit të videos së dhunës.

Në Instagram ajo u shpreh mirënjohjen për të gjithë mbështetjen që iu dha gjatë këtyre ditëve, të cilat i konsideron tejet të shqetësuese, jo vetëm për të por edhe familjen.

“U jam falënderuese të gjithë atyre që u ulën dhe shkruajtën fjalë zemre, atyre që kuptuan dhe ndjenë dhimbjen time… Jam përulësisht mirënjohëse, deri në lot”, shkruan më tej Elia Zaharia.Elia Zaharia ka thyer heshtjen, duke reaguar për herë të parë në rrjete sociale pas konflikteve me Princin Leka dhe publikimit të videos së dhunës.

/Shqip.com