Rozë

Sara publikon një foto nga shtrati, por jo me Bardhin

Pas disa ditë pauze në rrjetet sociale, Sara Gjordeni ka vendosur të bëjë rikthimin.

Ajo sot ka publikuar një foto me Megi Pojanin, të dyja të shtrira në shtrat.

“Guxo thuaji Megi Pojanit që ti nuk do të bësh më intervista e të rrish në krevat dhe shihe të të shfaqet nën jorgan me dy mikrofona”, ka shkruar Sara përkrah fotos.

Mbetet të shihet ditëve në vijim se për çfarë e ka pasur fjalën ish-banorja e Big Brother dhe e dashura e këngëtarit të njohur Bardhi.

/Shqip.com