Rozë

Rita Ora pozon në shtrat, duket tërheqëse

Këngëtarja nga Kosova, Rita Ora është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo posedon numër të madh të ndjekësve të cilët janë po ashtu shumë aktiv.

Së fundmi, Rita Ora, ka publikuar disa fotografi të reja, të cilat janë pëlqyer nga ndjekësit e saj.

E veshur me një fustan rozë, Rita shihet tek pozon e shtrirë në shtrat.

Si gjithmonë, thjeshtësia dhe eleganca karakterizojnë Orën.

Ajo ekspozon edhe tatuazhet të cilat e bëjnë të duket edhe më shumë atraktive.

/Shqip.com